Založeno: 24.srpna,l.p. 2011
Podívejte se prosím na Snílkův blog

Kletba vlkodlaka část.4

19. října 2011 v 19:38 | Loki
Týden s týdnem se brzy sešel,spoustu dní uplynulo a zase byl úplněk.Nic se celkem nestalo,ale ráno čekalo největší překvapení-když šli vesničané k polím,na mrtvých roztrhaných tělech hodovali havrani.Všude byla roztrhaná těla a krev. Všichni se velice lekli a všichni se shodli na jednom-může za to ta zatracená čarodějnice,Vella!Lanie je viděla,schovaná v poli:"Za tohle může určitě jenom vlkodlak!Ta holka z dolní chalupy,ta čarodějnice to určitě je!"volali vesničané,Lanie se leknula a běžela domů.
"Enline!Vello!Xavirie!"
"Co se děje?!"
"Vesničané se sem ženou s loučema za bílého dne a volají:"upalte ji,upalte ji,"co se asi může dít?!!"Enlin se podíval na dav s loučema."Dělejte!Utíkejte!"
"Co se děje?"volala zmateně Xavirie,když ji Lanie popadnula a táhnula ji k zadnímu vchodu.
"Neptej se!Rychle,rychle!"táhnula ji,ale noha se ji zaseknula v dřevěné podlaze.Vykřiknula,když přez ni Vella přepadnula.
"Xavirie!"zkoušela Lanie vytáhnout slepé kamarádce nohu,ale to už vzplanula střecha.
"Dělejte!Lanie!Xavirie!"volala Vella,ale spadnul trám ze stropu a odříznul je od starších sourozenců.Oheň začal olizovat i nábytek a koberečky.Na Lanii padla hořící drť.
"XAVIRIE!MUSÍME PRYČ!"křičela Lanie,stále se snažeje kamarádku osvobodit.Nešlo to.Vesničané venku řvali a běsnili. Konečně Lanie urazila další kus shnilé podlahy a dostala ji ven.Jenže..........už se nikam nedostanou!Oheň je odříznul odevšaď!Nemůžou ven!

Vella se rozplakala:
"LANIE!XAVIRIE!"
"Uklidni se,Vello!Jdou po nás,ne po nich!"
"Ale ony tam uhoří!"
"Musíme pryč!Lanii a Xavi se určitě nic nestane!"
KONEC 4.DÍLU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama