Založeno: 24.srpna,l.p. 2011
Podívejte se prosím na Snílkův blog

Prosinec 2011

tajemná dívka 7 .ČÁST

25. prosince 2011 v 18:20 | Anna Dvořáková
Všude kolem ní bylo plno krásných věcí. Bylo tam nádherné jaro. Stromy rozkvétaly, květiny kvetly a všechno se radostí zelenalo. Na obloze bylo plno ptáků a všelijakých zvířat. Vlčice se usmála a povídá: ,, No vidíš, tohle všechno může být i v našem světě, když nám ho pomůžeš zachránit. TeĎ musím jít. Můžeš tady být, ale pamatuj. Do 12 hodiny musíš být opět ve vězení, protože by se vše překazilo. Neptej se proč a ve 12 budeš ve vězení rozumíš?'' Ano rozumím odpověděla. Ale jak se dostanu zpět? ,, Tady máš''. A podala jí opět tu podivnou knihu.,, Vyslovíš kouzlo a vrátíš se zpět. Ale nesmíš listovat na jiných stránkách. Nesmíš jinak se všechno v budoucnosti zkazí. '' Souhlasila. Vlčice odešla. Nechala jí tam samotnou, tuze samotnou. Kolem ní bylo plno krásných květin, stromů a zvířat. Chtěla se trochu porozhlédnout. A tak šla do bonbonového ráje, jak se část zvláštního místa jmenoval. Bylo to úplné bonbonové centrum. Nejdříve procháyela dveřmi, posipanými ovocnýmiá karamely. Poté tam bylo křeslo z gumových medvídků. Nejvíce jí ale vilekalo to, že když si šla koupit pití , bylo také jenom bonbonové a tak se rozhodla , že se podívá radši jinam. A tam jí překvapilo velice nádherné místo. Místo, kde bylo všechno zase jako z čokolády. Když už jí to přestalo bavit vzala si do ruky krásnou knihu se zaklínadly co jí dala vlčice. Než ale stačila najít stránku se zaklínadlem, ohromilo jí něco v té knížce že se s toho málem zhroutila!

Sen

22. prosince 2011 v 16:14 | Loki |  Básničky
Byl to jen sen,
který se vytratil s ránem,
byla to skrytá naděje,
kam ta se ale za dne poděje?

Ten sen na slunci žije dál,
jako kdyby se svitu nebál-
ten svět skutečně žije zvláštním životem,
jindy,než bere mou mysl útokem.

Stále přemýšlím,je to jen sen,
nebo jestli já mám být ten,
kdo najde průchod do té země,
když život její přechází ke mě.

Tak nemůžu se dočkat,
až zase půjdu spát
a nechat si o té čarovné zemi zdát-
chvíli,kdy si zase budu moct na cokoliv hrát.

Oznámení

17. prosince 2011 v 17:32 | Loki |  Co se děje........
Takže,tohle je oznámení pro všechny!!!!!Nerada se opakuji,ale NIKOMU nedáváme hlasy,ani ozdoby!!!To platí i pro BELL a ZVIRATKABLOGEK!Tady prostě reklamy rádi nemáme a neplatí na nás:"A omlouvám se za reklamu!"
Snad to pochopíte,nechci to říkat znovu.
S pozdravy Loki.

"Temnota"

9. prosince 2011 v 18:16 | Loki |  Krátké povídky
Utíkala.Věděla ale,že to je zbytečné.Před tímhle neuteče.Nikdy.Nemůže utíkat dlouho.Zahrávala si s něčím,s čím neměla a to ji odsoudilo navěky.Může to přeci ještě odvrátit!Ne..........na to už je pozdě.Nemusela se ohlížet,aby věděla,že ji pronásleduje.Cítila ten chlad,který vydávalo její zpola nehmotné tělo,slyšela nářek všeho,čeho se ta nestvůra dotknula.Je to lovec,je to šelma,která chytá svou kořist.Vždycky je chytí.Měsíc překryly mraky.Zachvíli ji chytí a bude konec.Věděla,co to je.Věděla,že je vším a všude,ale že zároveň je ničím.Neměla pravou podobu.Nikdy ji ta věc neměla.Jenom kradla těla svým obětem-a tou se teď měla stát ona.
Dívka několikrát upadnula,ale rychle se zase postavila a běžela ulicí dál.Neměla jinou šanci,než se schovat.
Před Temnotou ale nikdo neunikne,nikdo se neskryje............
Dostala se do jedné slepé uličky.Nebyla už tedy šance návratu.Pohlédla na ni.Měla tělo nějaké mladé dívky,ale to,že už nemá vlastní duši a usídlila se v ní jako parazit Temnota bylo okamžitě vidět-její kůže byla bledá,rty bezkrvé a dlouhé vlasy byly bílé.Ta dívka byla vlastně oživená mrtvola,Schránka,která se pozvolna rozpadala.Žádné tělo nevydrží věčně,proto si ten parazit musel najít nové.A padnulo to zrovna na ni.Pronásledovaná dívka se přitisknula ke stěně a hledala jedinou záchranu, cokoli,co by jí pomohlo konec oddálit.Zeď za ní byla moc vysoká,aby přez ní přelezla.Jiná šance nebyla.Vedle ní ležel nějaký džbán.Prudce ji mrštila po Temnotě.Ani nezakolísala,když ji džbán zasáhnul.Už byla blízko,jen natáhnout paži..............náhle se na obzoru zjevilo slunce.Temnota se zastavila.Stříbrnýma očima se naposledy zahleděla na svou kořist,kterou už nemohla ulovit a zmizela v oparu mlhy.................