Založeno: 24.srpna,l.p. 2011
Podívejte se prosím na Snílkův blog

Leden 2013

Roztříštěné srdce z jantaru

26. ledna 2013 v 13:00 | Loki |  Básničky
Když můj bratr z domu odcházel do dalekých krajů,
dal mi malý náhrdelník se srdcem z jantaru.
"Kdyby se stalo něco snad, srdce z jantaru ti o tom poví," řekl jen,
a pak zmizel, jako by se po něm slehla zem.

Dva roky minuly, jantarové srdce stále mlčelo,
až s rokem třetím se něco strašlivého přihodilo-

Jednoho rána náhrdelník potemněl
a na statisíc drobných střípků se rozletěl.
Věděla jsem, co to znamená, a přesto jsem tomu nechtěla věřit-
můj bratr přece nemohl zemřít!

Marně jsem však volala, jeho jméno do nebes,
rozbité srdce se nikdy nespojilo
a mého bratra mi nevrátilo.


Deníček- Tak jsem,jaká jsem,no a?!!

17. ledna 2013 v 19:05 | Loki |  Co se děje........
Dneska jsem se ve škole opravdu hodně naštvala. Hádám, že tímhle článkem ze sebe udělám dost velkého blbce, protože jsem provedla strašnou pitomost, ale taková už holt jsem. Jednám rychleji než myslím a to se mi vymstilo. Nevím, jak moc bude dávat tenhle článek smysl, psala jsem ho pod vlivem vzteku, ale snad to půjde pochopit :-)

Týden

16. ledna 2013 v 14:40 | Loki |  Co se děje........
Už pomalu ani nevím, jak takovéhle články nazývat. No nic, zdravím vás, lidi :-) Chci vám oznámit, že příští týden tady celý nebudu, takže nebudu ani obíhat, ani přidávat články. Možná, když se mi podaří napsat nějaký přednastavený, ale jinak ne. Moc se za to omlouvám a přeji vám krásný den :-)

4.Kapitola-Bájná bytost jménem policajt

12. ledna 2013 v 12:16 | Loki |  Hvězda ze severu
Nemám žádné zkušenosti s útěkem z domova, takže některé části budou vyznívat trochu divně a nerealisticky, ale jak říkám, já nikdy nebyla uprchlík, tak mě to snad trochu omlouvá :-) A pokud někoho urazí některé mé osobní názory, tak se velice omlouvám.

Misha,dcera ďábla

10. ledna 2013 v 19:19 | Loki |  Básničky
Tohle se mi zrovna moc nepovedlo a je to docela dlouhé, ale doufám, že to alespoň někoho zaujme.


2.Kapitola-Legenda o rytíři

5. ledna 2013 v 13:06 | Loki |  Hvězda ze severu
Chodili se dívat na oblohu celý týden, ale Lighty se neobjevila ani jednou. Elys byl psychicky na dně a každou chvíli plakal, proto se ho Jenny zželelo a brala ho do parku u školy. Také činila jakési pokusy o útěchu, ale popravdě... moc jí to nešlo.
"Tak se sakra seber, vždyť jsi chlap! Tak ta zatracená hvězda zmizela, svět se kvůli tomu snad nezboří!" Upřel na ni své smutné oči: "Kdybys jen věděla...!" Jennyin pohled nachvilku zabloudil k jezírku naproti nim. Bylo plné bílých velkých leknínů. Když byla mladší, tohle místo milovala.
"CO bych měla vědět?" zasyčela hnědovláska nevrle. Elys v rukou promnul svůj náhrdelník: "Ta hvězda je znak mé rodiny. Na nebe ji prý dal můj prapraprapraděda, nemůže jenom tak zmizet!"
"To sis teď vymyslel, že jo?" Něco takového bylo dost ujetý i na něho. "Ne, navymyslel.Legenda o tom je dost stará- můj předek byl rytíř ze severu. I ke stáru se rád toulal a hledal dobrodružství, ale vždycky se vracel domů ke své manželce a dětem. Jenže na jedné moc dlouhé cestě pochopil, že už se nevrátí- jeho zrak byl nenávratně pryč. Musel zůstat na mýtině, kam se dostal, ale dál nemohl, protože kolem něj byla jen tma a on neznal cestu. Proto vytvořil malou hvězdičku, Lighty, aby za něj hlídala jeho milovanou rodinu." Jenny na něj zírala s otevřenou pusou. Příběh na ni docela zapůsobil.
"Fakt? A co se potom stalo s tím rytířem?"
"Nevím, ale když se ho vydali hledat, už na mýtině nebyl. Jenom Lighty, kterou stvořil. A já se ji vydám hledat! Je to dědictví naší rodiny!"
"Nebuď blázen, víš vůbec, jak daleko je?!" Přikývl hlavou: "Dost daleko, já vím! Ale to není podstatné! Prosím, pojď se mnou, prosím! Nechci být sám!"
"Ne, ne a ne! Jsi šílený!" Sklonil hlavu: "Pokud nechceš, půjdu sám!" I tohle řešení se jí příčilo. Co kdyby se mu něco stalo, někdo ho unesl?! "Nic takového! To radši budu s tebou!" Najednou ji prudce obejmul. "Děkuju! Děkuju!"

Vím,že mě máte už asi dost,ale potřebovala bych trochu pomoc...

3. ledna 2013 v 12:05 | Loki
Ahoj lidi :-) Jak originální nadpis, že? Mám takový pocit, že se tu ocitl už nejméně po šesté a moje SB si musí rvát vlasy, protože věčně jenom něco potřebuju a neumím za to nic dát, ale opět bych potřebovala pomoct s Dessignem. Našla by se prosím nějaká dobrá duše, která by ho pro mě udělala (pokud by to šlo i nastavila)? Klidně se potom dohadneme, jak bych to mohla odčinit, tak prosím, prosím, smutně koukám :-)


Hvězda ze severu-Úvod

1. ledna 2013 v 10:05 | Loki |  Hvězda ze severu
Mám tady pro vás první, trochu delší, kapitolu.